Przejdź do zawartości Przejdź do Menu głównego Go to English version Przejdź do Stopki strony

„Mój Internet Przyszłości” – napisz, nakręć, narysuj i wygraj!

„Mój Internet Przyszłości”, konkurs zorganizowany w ramach Szczytu Cyfrowego ONZ #IGF2021.

78 000 złotych to pula nagród konkursu „Mój Internet Przyszłości”, zorganizowanego w ramach Szczytu Cyfrowego ONZ #IGF2021. Zgłoszenia można składać do 8 października. Konkurs adresowany jest do osób w wieku 18-28 lat.

Jak wziąć udział w konkursie?
Wystarczy wejść na stronę internetową konkursu i wybrać kategorię pracy, którą chcesz zgłosić (może to być plakat, film czy esej), zarejestrować się i załączyć swoją pracę do systemu.

Nagroda główna to 8000 zł. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 27 października. Warto spróbować!

Szczegółowe informacje o konkursie: https://www.gov.pl/igf2021konkurs .

IGF2021 to najważniejsza międzynarodowa konferencja ostatnich lat, podczas której zapadną kluczowe decyzje w obszarze zarządzania Internetem i jego dalszego rozwoju. Głos zabiorą największe autorytety w dziedzinie transformacji cyfrowej, nowych technologii i zarządzania Internetem. Udział w nim, za darmo, może wziąć każdy zainteresowany.

Podczas tegorocznego Szczytu Cyfrowego szczególne znaczenie będą miały doświadczenia i poglądy młodych użytkowników Internetu. To właśnie dla nich sieć jest naturalną przestrzenią do działania i miejscem, w które przenosi się coraz więcej aspektów ich codziennego życia. I to właśnie dlatego zorganizowany został konkurs. Zachęcamy do udziału!

Więcej informacji o Szczycie Cyfrowym #IGF2021: https://www.gov.pl/igf2021.